Ці 7 продуктів не рекомендуються для споживання людям з високим холестерином.

  • 21.03.2024 21:00
  • 3 хвилини читання
Ці 7 продуктів не рекомендуються для споживання людям з високим холестерином.

Високий рівень холестерину у сиров'язі може свідчити про надмір жирних речовин, відомих як холестерин. З течією часу він може накопичуватися у кровоносних судинах, що може призвести до їх забруднення та порушення кровообігу. Експерт Розі Мартін з Plant Based Health Professionals розповіла про продукти, які варто уникати, щоб уникнути високого холестерину.

Є чотири тренування, які можуть покращити ваше життя. Почніть займатися спортом вже сьогодні - це цікаво!

Які продукти краще уникати при підвищеному рівні холестерину?

Роза вважає, що найголовнішим провокатором високого рівня холестерину є продукти, що містять значну кількість насичених жирів.

Ви підвищуєте ризик високого рівня холестерину, якщо споживаєте багато продуктів з насиченими жирами, – розповіла вона.

Отже, через цю причину вам слід утримуватися від споживання деяких конкретних продуктів. Зокрема, це стосується продуктів тваринного походження - м'яса, сирів, вершків та масла. Крім того, намагайтеся уникаи від такої їжі, яка пройшла велику обробку - наприклад, тістечка та готові страви на винос.

Наповнений жир - це речовина, яка може блокувати рецептори в печінці, які виводять холестерин з крові та розщеплюють його. Крім того, холестерин розщеплюється повільніше, що може сприяти його накопиченню і в кінцевому підсумку призвести до ускладнень.

Використання надмірної кількості жирів призведе до збільшення рівня "поганого" холестерину в організмі, що може підвищити ризик серцевих захворювань і інсульту.

Існують певні рекомендації щодо обсягу насичених жирів, який можна вживати протягом дня. Для чоловіків це кількість 30 грам, а для жінок - не більше, ніж 20 грам. Діти повинні споживати ще менше насичених жирів.

Крім цього, щоб знизити рівень холестерину, важливо вживати достатню кількість продуктів, які містять клітковину.

Клітковина - це виключно рослинна їжа, до якої входять цільні зерна, такі як овес і коричневий рис, фрукти та овочі, горіхи та насіння, а також м'ясні альтернативи з високим вмістом білка, наприклад соя та квасоля, - розповіла експертка.